There is no form with this name or may be the form is unpublished, Please check the form and the url and the form management.

BTA atlīdzinās zaudējumus, ja ārbalstīs notikuša terorakta dēļ nenotikuša koncerta dēļ ceļotājs vēlēsies atcelt ceļojumu

Ņemot vērā pēdējā laika notikumus Eiropā un Latvijas ceļotāju tendences, sākot no šī gada maija, apdrošināšanas akciju sabiedrība “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA) papildinājusi ceļotājiem piedāvātās apdrošināšanas iespējas, paredzot atlīdzināt zaudējumus, ko līdz šim neatlīdzināja neviena no apdrošināšanas sabiedrībām Latvijā.

Lasīt tālāk ...

airBaltic piedāvā reģistrēties lidojumam 5 dienas pirms reisa

Sākot ar 2016. gada maiju, Latvijas lidsabiedrība airBaltic ievieš uzlabojumus interneta un mobilās reģistrācijas sistēmā, piedāvājot pasažieriem reģistrēties lidojumam piecas dienas iepriekš. Reģistrācija internetā tagad pieejama piecas dienas (118 stundas) pirms plānotā reisa izlidošanas, iepriekšējo trīs dienu vietā. Veicot reģistrāciju internetā, pasažieri, kuriem nav reģistrējamās bagāžas, var doties tieši uz lidostas drošības kontroles punktu. Savukārt pasažieriem, kuriem ir reģistrējamā bagāža, tā ir jānodod tam speciāli paredzētā vietā.

Ziņu avots: www.airbaltic.com

Latvijas nepilsoņi tagad varēs ceļot uz AAE

Latvijas Republikas nepilsoņi tagad varēs lidot uz AAE. Latvijas Republikas Ārlietu ministrija saņēma oficiālu vēstuli no AAE vēstniecības Berlīnē, kurā ir teikts, ka AAE Iekšlietu ministrija uzskata par derīgām ceļošanai uz AAE Latvijas Republikā izdotās nepilsoņu pases.
Atgadinām, ka no 2011.gada novembra beigām Latvijas nepilsoņiem tika pārtraukta vīzu izsniegšana uz AAE.

Kā ietaupīt uz transporta Taizemē

Ja jūs vēlaties lieliski pavadīt laiku Taizemē un nētērēt daudz naudas - ir lielisks veids, kā ietaupīt naudu uz transporta - izmantojiet tā saucamo "truck taxi" vai "songthaews". Šis vieglais trasnportlīdzeklis ir adaptēts no pikapa vai lielās kravas automašīnas un tiek izmantots kā taksometrs.

Lasīt tālāk ...