There is no form with this name or may be the form is unpublished, Please check the form and the url and the form management.

Malta

gozobeach

Maltas Republiku veido salu arhipelāgs Vidusjūrā starp Sicīliju un Ziemeļāfriku. 
 
No visām salām apdzīvotas ir tikai trīs: Malta, Gozo un Komino. 
Malta ar 316 kvadrātkilometru sauszemes teritoriju ir viena no mazākajām pasaules valstīm, bet vienlaicīgi – viena no visblīvāk apdzīvotajām ar apmēram 410 tūkstošiem iedzīvotāju. Maltas Republikas galvaspilsēta ir Valleta, bet lielākā pilsēta – Birkirkara. 
Valstī ir divas oficiālās valodas: maltiešu, kurā jūtama itāļu un arābu valodu ietekme un angļu. 
 
 
Lieliskais klimats, siltā Vidusjūra, attīstītā viesmīlības industrija ir pavērusi plašas durvis tūrismam. Ja vasaras Maltā ir ļoti karstas, tad gada aukstākajā mēnesī janvārī vidējā dienas temperatūra ir ap +20. Valleta ir Eiropas „ siltākā” galvaspilsēta un arī ūdens temperatūra pie Maltas krastiem līdz novembra beigām pārsniedz 20 grādu atzīmi. Saulaino dienu skaits šeit ir viens no augstākajiem Eiropā – divreiz (un ziemā gandrīz piecas reizes) pārspējot, piemēram, Londonas rezultātus. 
Bet ne jau tikai lieliskais klimats pievilina atpūtniekus. Maltas ģeogrāfiskā atrašanās vieta seno civilizāciju pārvietošanās krustpunktā ir atstājusi ārkārtīgi bagātu vēstures mantojumu, kas ir aizraujošs ne tikai speciālistiem...